Athletes with paid payments

Men

First name athlete A Last name athlete A Club name athlete A First name athlete B Last name athlete B Club name athlete B
1 Tomas Szabo Salomon Pavol Geschnabel BB
2 Rafał Kuziel KW Zakopane Leszek Rzeszótko KW Zakopane
3 Roman Sitko Skialp Klub Krížna Tomáš Glajza Chateau Topoľčianky
4 Samuel Machaj HK James Dolný Kubín Martin Brtko HK James Dolný Kubín
5 FIlip Kuzniak Klub Wysokogórski Kraków Marek Ząbik Klub Wysokogórski Kraków
6 Tomasz Sodowski SNW KW Kraków Aleksander Pachulski KS Kandahar
7 Matúš Antolik M.I.M.O Matúš Jurečka M.I.M.O
8 Matin Gašparík Malino Skialp Team Jozef Legerský Malino Skialp Team
9 Juraj Uhnak LKTL Jan Gajan LKTL
10 Michał Kaźmierczak KW Kraków Sławomir Kaźmierczak KS Kandahar
11 Peter Polovka NEW WAYS REALITY&FINANCIE Peter Bartoň NEW WAYS REALITY&FINANCIE
12 Filip Kristl new-wave multisport Peter Ceniga team elite OCRA
13 Annamária Dobos Vertical Sport Dragomir Șerban CSO Zarnesti
14 Rebeka Rizmanová Scarpa/AONE team Ján Andrej Cully Scarpa/AONE team
15 Oldřich Kokošek Sachasport Dynafit Lukáš Olejníček Sachasport Dynafit
16 Krzysztof Czernik KS Kandahar Zbigniew Topór KS Kandahar
17 Jerzy Kałuża KS Kandahar Piotr Andrzejewski KW Kraków
18 Matúš Danko SkialpBobrovec/scarpa Vladimír Jambrich horská chata pod královou holou
19 Peter Volnár DYNAFIT Gabriel Kňaze ACTIVEPLANET
20 Szymon Molek KW Kraków Mariusz Matłosz KW Kraków
21 Andrej Sarvaš Skialp Klub Piešťany Lukáš Švolík HZS VT
22 Veronika Vnenčáková DYNAFIT Matúš Vnenčák DYNAFIT ICD
23 Jakub Bachleda-Księdzularz TKN Tatra Team/ Dynafit Jan Elantkowski TKN Tatra Team /Dynafit
24 Jakub Šiarnik SK Žiarska dolina Luka Kovačič Dynafit/Red Bull
25 Pavel Stöhr Renobal s.r.o. Jan Stöhr Renobal s.r.o.
26 Marcin Struś KW Kraków Michał Wojarski KW Kraków / GOPR Beskidy
27 Gregor Horniak Sk Aquasport Levice Lukáš Belák Smrecany
28 Michal Jakab Malino Skialp Team Juraj Lipár Malino Skialp Team
29 Peter Blažek Horoklub Hriňová Róbert Malatinec CYKLOLOGY
30 Tomáš Repka DYNAFIT Tatranská Lomnica Adam Jankura TJ Tatranská Lomnica
31 Miroslav Farkaš ProSport Team Košice Tomáš Tomko HK Stožiarnik
32 Peter Szigety Malino Skialp Team HZS-VF Oliver Korček Oudor klub čierny kameň
33 Lukáš Trizna Skialp Bobrovec Michal Tuka Dlugosz Team SCARPA
34 Roman Fišnar Alpsport Marek Minář Runsport.cz/Alpsport
35 Michal Uriga Horská služba Špindlerův Mlýn Zdeněk Černý TJ NVNM - AČR
36 Michal Podzimek Skialp nad Hrobem Jan Svoboda Jaša anD Mína
37 Jiří Zmítko Cínovec Marek Lejsek HO SKOL
38 Martin Holas HS Špindlerův Mlýn Michal Galandák HS Špindlerův Mlýn
39 Jan Schröder Skialp Ještěd - HS jizerky Martin Černý Skialp Ještěd - HS Jizerky
40 Matej Kachnič Bežci VK Matej Choma Dopravoprojekt Run Team
41 Miloš Jakeš Skialp Dolní Morava Tomáš Fabián Skialp Dolní Morava
42 Samuel Trizna SK Žiarska Dolina Michal Babčan Skialp Bobrovec
43 Bronislav Patočka HS Rokytnice nad Jizerou David Metelka HS Rokytnice nad Jizerou
44 Radovan Mikuláš HK James DK Michal Ferenčík Černovských Martýrov
45 Tomas Kello Skialp Bobrovec Matej Mrázik
46 Pavel Ondrášek Skialp Dolní Morava - Alpsport Jakub Fabián Skialp Dolní Morava
47 Michal Šnajdr Team Lusti Magdalena Štanglerová HO Vrchlabí

Veterans

First name athlete A Last name athlete A Club name athlete A First name athlete B Last name athlete B Club name athlete B
1 Pavol Martancik Zamagurie Martin Dlugolinsky Poprad
2 Michal Alexík DeathMetal SL Rudolf Golec DeathMetal SL
3 Vladimír Hubač Dynafit Tatranska Lomnica Zdeno Longauer Dynafit Tatranska Lomnica
4 Ľuboš Rejko Skialp Sučany Martin Hanic Skialp Sučany
5 Martin Bukovinský Villa Buky Michal Faust Skialp Sučany
6 Tyberiusz Mikolajczyk KS Kandahar / Alpinka SkiTrab Team Marcin Pietka KS Kandahar / GOPR Beskidy
7 Ľubomír Juroš Active Planet Peter Štulrajter Active Planet
8 Davorín Škvaridlo Satanes Racing Team Juraj Karpiš Satanes Racing Team
9 Ján Šustr HZS Vysoke Tatry Peter Diča HZS Vysoke Tatry
10 Jozef Pavčik Villa krejza Stanislav Pavelek CAP Prešov
11 Michal Matula Skialp Fatra Ondrej Pramuk All of Top Martin
12 Marek Švantner Devínske snežienky Matej Fundárek Devínske snežienky
13 Milan Grešo ŠKRD Michal Honko SK Žiarska Dolina
14 Erik Toček Discover Skimo Karel Lacina Discover Skimo
15 Miroslav Duch TJ TŽ Třinec Roman Kuczynski TJ TŽ Třinec
16 Ivan Saloň HZS Michal Ryša HZS
17 Jiří Kafka HS ČIMIČI Jaroslav Petrák HS ČIMIČI
18 Jan Šámal HS Jizerské hory Jan Jirak HS Jizerské hory
19 Lukáš Pavlech Skialpshop CZ Lukáš Adámek Skialpshop CZ
20 Kalousek Jiří Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory Hasala Petr Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory
21 David Moravec USK HO Plzeň "HOUSKI" Martin Laštovička Marbull/HO Lokomotiva Beroun
22 Pavel Šoch HK James DK Jozef Machaj HK James DK
23 Milan Pisarčík skialpinista.sk Milan Madaj James Bobrovec
24 Pavel Veselý HSK Horní Rokytnice Jan Fajt Scarpa Skialpklub HS Jizerské hory
25 Milan Styk Horoklub umb Banská Bystrica Jarmila Tyrril Sunshine Coast

Women

First name athlete A Last name athlete A Club name athlete A First name athlete B Last name athlete B Club name athlete B
1 Zuzana Dudášová skialpinista.sk Sara Machajová HK James Dolný Kubín
2 Zuzana Jančiova Ruže Ivana Vikisályová Ruže
3 Tereza Rudolfová Montura/Hagan Marcela Vašínová Salomon
4 Marie Zelená Skialp Ještěd Eliška Vondráčková Trtík sport
We use cookies to make this site work and improve it better. More information