Pretekári s uhradenými platbami

Muži

Meno pretekára A Priezvisko pretekára A Klub pretekára A Meno pretekára B Priezvisko pretekára B Klub pretekára B
1 Tomáš Višňovský MTHIKER Martin Imrich MTHIKER
2 Pavel Žofka Skialp Dolní Morava Vojtěch Žofka Skialp Dolní Morava
3 Karol Strzyz KS Kandahar Jakub Laskowski KS Kandahar
4 Michal Biro - Michal Stromko -
5 Michal Uriga HS Špindlerův Mlýn Marek Jiřička HO VÍNEČKO
6 Przemyslaw Tabis KW Kraków Tobiasz Wojciechowski KW Kraków
7 Jiří Čepelka Beko Racing Team Jan - Jakub Truhlář Beko Racing Team
8 Tomáš Glajza Chateau Topoľčianky Adam Babjak DIVO Trenčín
9 Peter Veselovský fitspolu.sk Roman Ratulovský Ľiptovskí Ľúžňania
10 Emil Červeňan - Stefan Donath -
11 Tomasz Sodowski KW Kraków Michał Wojarski KW Kraków
12 Peter Štulrajter SkialpPoint Skialp4u Lukáš Horváth SkialpPoint Skialp4u
13 Lukas Belak Smrecany Jan Durmek Valaska Bela
14 Peter Ceniga ETOS Slovakia Ľubomír Murárik Isadore WLRM team
15 Jozef Legerský Malino Skialp Team Ján Letko Malino Skialp Team
16 Matej Choma Dopravoprojekt Run Team Matej Kachnič Kachnic Technologies
17 Piotr Jaszczurowski Klub Skialpinistyczny Kandahar Mariusz Błachut Klub Skialpinistyczny Kandahar
18 Martin Holas HS Špindlerův Mlýn Michal Galandák HS Špindlerův Mlýn
19 Michal Podzimek Skialp nad Hrobem Jan Svoboda Jaša anD Mína
20 Michal Jakab Malinô Skialp Team Juraj Lipár Malinô Skialp Team
21 Marek Švantner Devínske snežienky Jozef Gašpárek Devínske snežienky
22 Tomáš Fabián Skialp Dolní Morava Marek Minář Alpsport.cz/Scarpa
23 Aleš Obr HK TOP OL Jan Macek HS Jeseníky
24 Kristián Jánošík Dynafit Vladimir Jambrich Horská chata pod Kralovou holou
25 Pavel Vysloužil HS Jeseníky/Dukla Kouty Václav Staněk HS Jeseníky/Dukla Kouty
26 Miroslav Farkaš ProSport Team Kosice Tomáš Krempaský Cocoty skimo
27 Štefan Šajgal Hzs-Nízke Tatry Lukáš Kramla Žemľa team
28 Oldřich Kokošek Sachasport Dynafit Lukáš Olejníček Oils Team
29 Jiří Zmítko Cínovec Marek Lejsek HO SKOL
30 Miloslav Rousek AKLVK AlpinePro SKITRAB team Alexandr Nekvinda AKLVK AlpinePro SKITRAB team
31 Manuel Wendt Saloon Wendt Florian Wendt Saloon Wendt
32 Martin Brtko skialpinista.sk Peter Gebura skialpinista.sk
33 Róbert Judiak skialpinista.sk/DYNAFIT Marek Voška skialpinista.sk
34 Václav Bahník HS Jizerky / ČIMIČI Adam Savický HS Jizerky / ČIMIČI
35 Peter Blažek Blažková Jama Ján Koristek Čechánky
36 Jerzy Kałuża KS Kandahar Jakub Rawicki KS Kandahar
37 Vlado Lisý HO James Bobrovec Michal Kráľ HO James Bobrovec
38 František Mrovčák James KK, HZS Raj Miroslav Jež James spiš, HZS Raj
39 David Metelka Alpin club Rokytnice nad Jizerou Jan Doubek Alpin club Rokytnice nad Jizerou
40 Matúš Jurečka MIMO Palo Beťko MIMO
41 Dominik Babál Malino Skialp Team Michal Ferenčík TJ Máj Černová
42 Andrej Sarvaš Skialp Klub Piešťany Peter Volnár Dynafit
43 Marcel Milo HO Sokol Žilina Juraj Káčer HO Sokol Žilina
44 Ján Šustr HZS Vysoké Tatry Marek Černý HZS Vysoké Tatry
45 Michal Strejc Brádlerovy boudy Samuel Machaj skialpinista.sk
46 Adam Remiaš skialpkurzy.sk Dorota Štorcelová TBD
47 Peter Paľa ŠK ORAVAMAN Alžbeta Paľová ŠK ORAVAMAN
48 Matúš Vnenčák DYNAFIT ICD Veronika Vnenčáková DYNAFIT & inMountain Physio
49 Karolína Grohová SAC Špindlerův Mlýn Josef Provazník PUNK Krkonoše

Veteráni

Meno pretekára A Priezvisko pretekára A Klub pretekára A Meno pretekára B Priezvisko pretekára B Klub pretekára B
1 Mateusz Maculewicz KW Kraków Marcin Struś KW Kraków
2 Pavol Geschnábel BB Milan Styk Horoklub BB
3 Łukasz Dziuban GOPR BIESZCZADY Tomasz Mazurkiewicz GOPR BIESZCZADY
4 Miloš Jakeš Skialp Dolní Morava Miroslav Černý HS Dolní Morava
5 Jaroslav Banáš Malino Skialp Team Michal Kudlička Liptovskie poníky
6 Erik Toček Discover Skimo LM Pavol Porubčan Jogging Klub Dubnica / SUT Team
7 David Moravec HOUSKI Plzeň Martin Laštovička Marbull
8 Miroslav Ondruš SK Krížna Roman Sitko SK Krížna
9 Michal Pješčák SCK PIENINY Stará Ľubovňa Michal Alexik SCK PIENINY Stará Ľubovňa
10 Igor Trgiňa Autisti Marek Priesol Autisti
11 Martin Hilpert HS Benecko Vratislav Drtina SAC Špindlerův Mlýn
12 Jan Pochobradský Scarpa skialpin klub HS Orlické hory Jan Jirák HS Čimiči
13 Jan Fajt Scarpa Skialpin Klub HS Orlické hory Pavel Veselý HSK Horní Rokytnice
14 Rastislav Vrždiak sport rysy club Marián Luha sport rysy club
15 Jiří Kafka HS ČIMIČI / Jizerské hory Jan Gejza Šámal HS ČIMIČI / Jizerské hory
16 Lukáš Pavlech SKIALPSHOP.CZ Petr Dohnal SKIALPSHOP.CZ
17 Roman Fišnar Skialp Jeseníky Miloš Matejov Skialp Jeseníky
18 Michal Veselý DTJ Hrachoviště Ladislav Šplíchal DTJ Hrachoviště
19 Vlado Hubač DYNAFIT Tatranska Lomnica Zdeno Longauer DYNAFIT Tatranska Lomnica
20 Dušan Tokačík SK Dlugo Pavol Alexa SK Dlugo
21 Milan Pisarčík Skialpinista.sk Milan Madaj James Bobrovec
22 Milan Javůrek Alpinclub Rokytnice nad Jizerou Radim Berka Skialpshop/Krkonoše
23 Ľubomír Juroš Skialp4u-Skialp Point Mýto Jozef Machaj HK James DK

Ženy

Meno pretekára A Priezvisko pretekára A Klub pretekára A Meno pretekára B Priezvisko pretekára B Klub pretekára B
1 Rebeka Cully Scarpa team Aone Sára Machajová skialpinista.sk
2 Iwona Górowska GOPR Julia Wajda KW Zakopane
3 Anna Marcinkowska KW Kraków Patrycja Rzeźniczek KW Kraków
4 Mária Fúčelová Directalpine Michaela Klobušiaková Bobrovec
5 Lucie Wiget Les Tourmalines Lucia Lauenstein Les Tourmalines
6 Marianna Jagercikova Dynafit Iwona Januszyk Dynafit
7 Ivana Vikisályová Ruža Ski Denisa Hančová HSK Horní Rokytnice
8 Veronika Gandžalová Crazy WoMan Activ Planet _BB Martina Bellušová ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová

Juniori muži

Meno pretekára A Priezvisko pretekára A Klub pretekára A Meno pretekára B Priezvisko pretekára B Klub pretekára B
1 Adam Hubač Dynafit Tatranská Lomnica Marko Hubač Dynafit Tatranská Lomnica
Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií