Výsledky

Absolútne poradie

2019 1.
ŠIARNIK Jakub
DANKO Matúš
SVK
SVK
SK Žiarska dolina
Skialp Bobrovec - SCARPA
Muži
7:25:24
+ 00:00:00
2019 2.
PREDA Andrei
BALAN Silviu
ROM
ROM
Romania Team
Romania Team
Muži
7:36:11
+ 00:10:47
2019 3.
WALLNER Thomas
VOITHOFER Marcell
AUT
AUT
Police Austria
Police Austria
Muži
7:37:43
+ 00:12:19
2019 4.
TRIZNA Lukáš
LAŠTÍK Juraj
SVK
SVK
James Bobrovec
James Dolný Kubín
Muži
7:42:25
+ 00:17:01
2019 5.
VOLNÁR Peter
JAMBRICH Vlado
SVK
SVK
Horoklub BB
naholu.sk
Muži
7:44:15
+ 00:18:51
2019 6.
FABIÁN Jakub
STEJSKAL Jakub
CZE
CZE
Skialp Dolní Morava
Skialp Dolní Morava
Muži
7:52:54
+ 00:27:30
2019 7.
JANKURA Adam
FRAŇO Peter
SVK
SVK
TJ Tatranská Lomnica
Salomon/Suunto
Muži
7:54:54
+ 00:29:30
2019 8.
HUBAČ Vlado
LONGAUER Zdeno
SVK
SVK
Dynafit Tatranská Lomnica
Dynafit Tatranská Lomnica
Veteráni
7:58:37
+ 00:33:13
2019 9.
KASTNER Felix
KUNZ Alois
GER
GER
Team Kastner/Kunz
Team Kastner/Kunz
Muži
8:17:13
+ 00:51:49
2019 10.
PISARČÍK Milan
MADAJ Milan
SVK
SVK
skialpinista.sk
James Bobrovec
Veteráni
8:20:00
+ 00:54:36
2019 11.
MIKOLAJCZYK
PIETKA Marcin
POL
POL
KS Kandahar
Alpinka
Veteráni
8:28:20
+ 01:02:56
2019 12.
BABČAN Michal
SEKAN Michal
SVK
SVK
HK Slavia Zvolen
Skialp Bobrovec
Muži
8:38:04
+ 01:12:40
2019 13.
ŠLÁRKO Gabriel
REPKA Tomáš
SVK
SVK
Optimista
DYNAFIT Tatranská Lomnica
Muži
8:45:39
+ 01:20:15
2019 14.
ŽIAK Igor
KVIETOK Patrik
SVK
SVK
Mysasy.com
Mysasy.com
Muži
8:51:33
+ 01:26:09
2019 15.
SAWICKI Kacper
ELANTKOWSKI Jan
POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Muži
8:54:44
+ 01:29:20
2019 16.
POLOVKA Peter
BARTOŇ Peter
SVK
SVK
NEWWAYS
NEWWAYS
Muži
8:55:37
+ 01:30:13
2019 17.
JIRÁK Jan
ŠÁMAL Jan
CZE
CZE
HS Jizerské hory
HS Jizerské hory
Veteráni
9:02:22
+ 01:36:58
2019 18.
SAWICKI Szymon
POPIELARSKI Kuba
POL
POL
TKN Tatra Team
TKN Tatra Team
Muži
9:02:41
+ 01:37:17
2019 19.
TOČEK Erik
BRAMUŠKA Andrej
SVK
SVK
Discover Cycling
Bučina ddd
Veteráni
9:03:21
+ 01:37:57
2019 20.
KAŁUŻA Jerzy
KUŹNIAK Filip
POL
POL
JUMAR Mountaineering Team
KS Kandahar
Muži
9:14:37
+ 01:49:13
2019 21.
PAVČIK Jozef
JUROŠ Lubomír
SVK
SVK
Villa Krejza
GEO sport team
Veteráni
9:22:37
+ 01:57:13
2019 22.
KELLO Tomas
JOKL Michal
SVK
SVK
Skialp Bobrovec
JakaSki
Muži
9:22:44
+ 01:57:20
2019 23.
HARENČÁK Maroš
MALKO Jakub
SVK
SVK
Fatra Outdoor Team
Skialp Sučany
Muži
9:28:12
+ 02:02:48
2019 24.
KLOBUŠNÍK Peter
KÁČER Juraj
SVK
SVK
JAMES SPIŠ| naholu.sk
Ho TJ Sokol Žilina
Muži
9:28:31
+ 02:03:07
2019 25.
GEBURA Peter
PETROVIČ Vlastimil
SVK
SVK
HK James Dolný Kubín
HK James Dolný Kubín
Muži
9:29:18
+ 02:03:54
2019 26.
GOŹDZIK Marek
KIEŁTYKA Zbigniew
POL
POL
DKS 7 Sówek
KW Gliwice
Veteráni
9:30:33
+ 02:05:09
2019 27.
KAČMARČÍK Tomáš
PAVELEK Stanislav
SVK
SVK
ŠportRysy
C.A.P. Prešov
Veteráni
9:31:53
+ 02:06:29
2019 28.
FARKAŠ Miroslav
KOZEL Dušan
SVK
SVK
ProSport Team Kosice
ProSport Team Kosice
Muži
9:32:31
+ 02:07:07
2019 29.
KRISTL Filip
TRIZNA Samuel
SVK
SVK
new-wave multisport
Sk Žiarska dolina
Muži
9:35:33
+ 02:10:09
2019 30.
POCHOBRADSKÝ Jan
LUČAN Tomáš
CZE
CZE
Scarpa Skialpin klub HS
ISF Scarpa
Veteráni
9:39:28
+ 02:14:04
2019 31.
KOCUM Ondřej
KOCUM Martin
CZE
CZE
ISF Scarpa Ski Trab
ISF Scarpa Ski Trab
Muži
9:41:10
+ 02:15:46
2019 32.
ŠOCH Pavel
MACHAJ Jozef
SVK
SVK
SSA
James DK
Veteráni
9:41:47
+ 02:16:23
2019 33.
NEKVINDA Alexandr
ROUSEK Miloslav
CZE
CZE
AKLVK AlpinePRO SkiTrab
AKLVK AlpinePRO SkiTrab
Muži
9:44:44
+ 02:19:20
2019 34.
KUBACZKA Grzegorz
JUSZCZAK Artur
POL
POL
DYNAFIT PL/ AG-architekci.pl
DYNAFIT PL/ KW
Muži
9:46:33
+ 02:21:09
2019 35.
MÓRIC Peter
JANÍK Martin
SVK
SVK
Buff Slovensko
Buff Slovensko
Muži
9:46:48
+ 02:21:24
2019 36.
MICHÁLEK Pavol
DEMO Tomáš
SVK
SVK
HZS Mala Fatra
Dive Svine Racing Team
Muži
9:49:36
+ 02:24:12
2019 37.
BÍROŠ Radovan
PŇAČEK Michal
SVK
SVK
KUBÍNSKE MANGALICE
KUBÍNSKE MANGALICE
Muži
9:53:03
+ 02:27:39
2019 38.
ADÁMEK Lukáš
PAVLECH Lukáš
CZE
CZE
HO Godula
SKIALPSHOP.CZ-MONTURA
Muži
9:53:22
+ 02:27:58
2019 39.
LOVRANTOVA Katarina
DUDÁŠOVÁ Zuzana
SVK
SVK
Salomon Slovakia
skialpinista.sk
Ženy
9:55:27
+ 02:30:03
2019 40.
VNENČÁK Martin
JANDO Jakub
SVK
SVK
Bratstvo Laktátu
Bratstvo Laktátu
Muži
9:55:51
+ 02:30:27
2019 41.
LEITNER Miroslav
PORUBČAN Pavol
SVK
SVK
Skialp4u
Jogging klub Dubnica
Veteráni
9:58:19
+ 02:32:55
2019 42.
KUBA Katarina
MCAULEY Jessie
CAN
CAN
Alpine club of Canada
Alpine Club of Canada
Muži
10:00:17
+ 02:34:53
2019 43.
VALEAN Adrian
TOROK Janos
ROM
ROM
Vertical Sport
Vertical Sport
Veteráni
10:06:43
+ 02:41:19
2019 44.
ŠVANTNER Roman
ŠAJGAL Štefan
SVK
SVK
Horská záchranná služba
Geo šport
Muži
10:08:46
+ 02:43:22
2019 45.
SZABO Tomas
GESCHNABEL Pavol
SVK
SVK
Salomon Slovakia
Muži
10:10:07
+ 02:44:43
2019 46.
KRAJČÍ Pavel
LAJDA Daniel
SVK
SVK
James Bobrovec
Skialp Bobrovec
Muži
10:14:20
+ 02:48:56
2019 47.
OWERKO Tomasz
NAWIEŚNIAK Jan
POL
POL
SNW KW Krakow
JM Sport Team
Muži
10:24:47
+ 02:59:23
2019 48.
SALOŇ Ivan
TOMKO Tomáš
SVK
SVK
HZS VT
HK Stožiarnik
Muži
10:26:12
+ 03:00:48
2019 49.
BLANCHARD NERIN
TANCHEV Ivan
ESP
BUL
Team Forsure
Team Forsure
Muži
10:26:23
+ 03:00:59
2019 50.
TRIZNOVÁ Simona
DANKOVÁ Michaela
SVK
SVK
Skialp Bobrovec
Skialp Bobrovec
Ženy
10:27:48
+ 03:02:24
Pre správne fungovanie tohoto webu a jeho ďalšie zlepšovanie používame súbory cookies. Viac informácií